Majáles stretnutie v Krakove 2024

Srdečne pozývame na slovensko- česko- poľské stretnutie, ktoré organizuje Poľsko- Slovenska Obchodno- priemyselná Komora spolu s neformálnou skupinou mladých profesionálov českých a slovenských „Život v Poľsku“ a poradenskou skupinou V4 GROUP.

V Krakove už 14. Maja 2024 o hod. 18:00 sa v Parku Zdrojowym Mateczny v Krakove (ulica Marii Konopnickiej 71, Kraków) uskutoční ďalšie stretnutie Slovákov, Čechov a poľských priateľov. O kultúrny program sa postarajú slovenskí muzikanti, ku dobrej nálade určite prispeje aj grill v parku, ktorý je súčasťou reštaurácie a výborné slovenské víno.

Záštitu nad podujatím prevzali Veľvyslanectvo Slovenskej republiky vo Varšave, honorárny konzul Slovenskej republiky v Rzeszowie pán Adam Góral a honorárny konzul Českej republiky v Rzeszowie pán Marek Osak. Srdečne tiež ďakujeme partnerom: Raben Group, Expandeco, st. Nicolaus Trade, Slovenské vinice, I.D.C. Polonia.

Stretnutie je príležitosťou na networking pre poľských podnikateľov pôsobiacich na Slovensku, v Českej Republike a tých, ktorí chcú nadviazať obchodné vzťahy v týchto krajinách, a pre slovenských a českých podnikateľov pôsobiacich v Poľsku alebo ktorí chcú vstúpiť na poľský trh. Nebudú chýbať ani zástupcovia obchodných komôr a biznis klubov z juhu Poľska. Na stretnutí sa zúčastnia aj zástupcovia slobodných povolaní, mladí profesionáli s Čech a Slovenska pôsobiaci v Poľsku a zástupcovia vedeckej obce. Všetci účastníci majú spoločný záujem rozvíjať poľsko-slovenské a poľsko-české vzťahy.

Príspevok vo výške 90 zlotých za jednu osobu, resp. 150 zlotých za 2 osoby je možne uhradiť za prostredníctvom služby Konfeo na tomto odkaze:   https://majales.konfeo.com/pl/groups